Kursy letnie - LIVE Szkoła Języka Angielskiego Sompolno

KURSY LETNIE

łączą wypoczynek dzieci i młodzieży z nauką języka pod okiem
native speakera.

Zapraszamy na kursy językowe (Summer Camp) w okresie wakacyjnym!

Kursy letnie odbywają się w miesiącu lipcu w naszej siedzibie w Sompolnie, przy ulicy Warszawskiej 4, i przeznaczone są dla dzieci i młodzieży. Nasz Summer Camp to połączenie wysokiej jakości intensywnego kursu językowego z doskonałym programem zajęć sportowych i artystycznych. To gwarancja efektywnie spędzonego czasu i niezapomnianej przygody językowej!

Oto krótka relacja z kursu letniego, który zrealizowaliśmy w lipcu 2012 roku:

INTENSYWNY KURS LETNI 2011/12

letni1
Na początku lipca w siedzibie naszej szkoły odbyły się półkolonie językowe. Ich uczestnicy – podzieleni na ośmioosobowe grupy według przedziałów wiekowych – 4–7 lat, 8–12 lat i 13+ lat – mieli niepowtarzalną szansę szlifowania swoich umiejętności językowych pod okiem Johna i Michelle Massella – profesjonalnych lektorów ze Stanów Zjednoczonych.

Półkolonie językowe ukierunkowane były przede wszystkim na rozwijanie umiejętności konwersacyjnych słuchaczy poprzez kontakt z żywym językiem. letni2 Nasi słuchacze mogli też w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę. Dla młodszych uczestników okazją do tego było słuchanie bajek czytanych przez native speakerów, wspólne śpiewanie piosenek, oglądanie filmów w oryginale oraz udział w różnorakich grach językowych. Starsi koloniści poznawali historię oraz kulturę północno-wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych i zagłębiali się w świat powieści Dawca (ang. The Giver) autorstwa Lois Lowry. Oczywiście nie zapomnieliśmy też o rozrywce! W chwilach wolnych od zajęć John i Michelle z zapałem zdradzali zaciekawionym uczestnikom tajniki amerykańskiej gry w baseball. Chętni mogli także wziąć udział w pokazowej lekcji jogi – instruktaż asan oczywiście po angielsku.

Szczegóły Kurs Letniego z L!ve
  • Liczba godzin w ramach kursu: 10 lub 30 tygodniowo (1 godzina = 45 minut).
  • Termin: 1 VII – 31 VII.
  • Czas trwania: 2 tygodnie.
  • Wiek uczestników: 4–20+ lat, w starannie dobranych grupach wiekowych.
  • Intensywność zajęć: 1 godzina lub 3 godziny dziennie.
  • Maksymalna liczba osób w grupie (Summer Camp): 12.
  • Atrakcje: zajęcia z native speakerami oraz fantastyczny program zajęć sportowych, rekreacyjnych i artystycznych.

Powrót