O nas - LIVE Szkoła Języka Angielskiego Sompolno

O NAS

L!ve School of English to nowoczesna szkoła języka angielskiego oferująca atrakcyjny program nauki dla dzieci, młodzieży
i dorosłych.

W L!ve dążymy do możliwie najwyższego poziomu jakości nauczania języka. Nasze wynikające z przemyślanego Curriculum szkolenia to kolejne etapy realizacji programu, którego celem jest zagwarantowanie słuchaczom sukcesów na uznanych egzaminach FCE, CAE lub TOEFL.

Mamy bogate doświadczenie zawodowe, nabyte zarówno w szkołach państwowych i niepublicznych, jak i w prywatnych szkołach językowych. W latach 2009–2013 prowadziliśmy w naszym centrum szereg szkoleń językowych dla dzieci od lat 2, poprzez młodzież gimnazjalną, licealną i dorosłych, aż po kursy przygotowujące do egzaminów FCE i CAE.

Niektórzy z naszych słuchaczy studiują dziś filologię angielską, kilkudziesięciu innych bardzo dobrze zdało egzaminy gimnazjalne, maturalne lub uzyskało certyfikat językowy. Na wszystkich sprawdzianach zewnętrznych nasi absolwenci osiągają znakomite wyniki. I nic dziwnego, bo dbamy o postępy każdego słuchacza!

Powrót