Opinie słuchaczy - LIVE Szkoła Języka Angielskiego Sompolno

OPINIE SŁUCHACZY

Klaudia (Egzamin maturalny – 98%)

Uczęszczałam na kurs maturalny do szkoły L!ve School of English i sądzę, iż był to dobry wybór. Wykładowca był zawsze rzetelnie przygotowany do prowadzonych zajęć i prowadził je w sposób lekki i przyjemny. Lekcje były bardzo ciekawe i w 100% bazowały na treściach potrzebnych do zdania matury. Lecz sądzę, iż największym plusem jest to, że podczas kursu można nabyć umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim co nie jest łatwe podczas zajęć w szkole a niezbędne, aby zdać maturę ustną. Myślę, że mogłabym polecić każdemu przyszłemu maturzyście te zajęcia.
PS: maturę zdałam na 98% z części pisemnej a ustną 90% :)
Agata M. (Egzamin gimnazjalny – 96%, kurs FCE, matura rozszerzona 86%, matura ustna 98%)

Już od trzech lat uczęszczam do L!ve School of English i mogę ją polecić każdemu kto chce nauczyć się języka angielskiego. Nauka tam pomogła mi dobrze napisać test gimnazjalny, a już od września będę się przygotowywać do rozszerzonej matury. Wiele zyskałam decydując się na zajęcia w szkole L!ve i nigdy nie żałowałam mojego wyboru.
Sebastian (Egzamin gimnazjalny - 92%, Egzamin maturalny - 92%)

Uczestniczyłem w przygotowaniach językowych do egzaminu gimnazjalnego, jak i matury. Cenię je nie tyko za zaangażowanie, przygotowanie i doskonałe tempo prowadzenia zajęć, ale również za poczucie humoru. Kursy były bardzo pomocne. Polecam.
Justyna (Egzamin gimnazjalny - 100%, L!ve Pet)

Pójście do tej szkoły było naprawdę dobrym wyborem. Wzbogaciłam swoją wiedzę zarówno z gramatyki jak i ze słownictwa. Nauczyłam się śmielej i swobodniej posługiwać językiem angielskim. Egzamin gimnazjalny na poziomie podstawowym napisałam na 100 %, a na rozszerzonym na 85 %. Jest to zasługa tych kursów. Zajęcia były prowadzone na luzie, z humorem. Wielokrotnie uczyliśmy się poprzez gry, zabawy. Wykładowca zawsze był doskonale przygotowany do zajęć. Polecam tę szkołę każdemu!
Adam (Egzamin maturalny - 90%)

Szkoła Live bardzo solidnie przygotowała mnie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Lektorzy byli zawsze sumienie przygotowani do zajęć i prowadzili je w sposób lekki i przyjemny. Poszło mi bardzo dobrze, gdyż osiągnąłem wynik 90% z matury pisemnej. Prawdę mówiąc, nie spodziewałem się takiego wyniku. Jeszcze raz wielkie dzięki za przygotowanie!
Agata (Egzamin gimnazjalny - 95%, L!ve Pet)

Z podstawy miałam 95% i ogólnie jestem bardzo zadowolona. Chciałabym bardzo podziękować. Gdyby nie Wasz wysiłek włożony w przekazanie nam umiejętności językowych poległabym totalnie. Mam nadzieję, że we wrześniu dam radę uczęszczać na kolejny etap Waszego kursu. Jeszcze raz bardzo dziękuję!
Asia (Egzamin maturalny – 82%)

Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Można z nich bardzo dużo wynieść i łatwo zapamiętać to, co się na nich dzieje. Kurs maturalny pozwolił mi przygotować się do egzaminu w sposób rzetelny. Dzięki niemu dostałam się na wymarzone studia! :)
Kinga (Egzamin gimnazjalny – 98%, L!ve Pet)

Szkoła ta bardzo pomogła mi przygotować się do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. Po kursie językowym w L!ve, egzamin ten okazał się bardzo prosty. Egzamin gimnazjalny na poziomie podstawowym napisałam na 98 %, a na rozszerzonym na 90%. Nieodłącznym elementem nauki w tej szkole była nauka poprzez zabawę (najczęściej w formie gier), a nauczyciel był zawsze dobrze przygotowany do zajęć. Poza tym, w tej szkole panuje naprawdę miła atmosfera! Dzięki tej szkole chce dalej kontynuować naukę języka angielskiego i już od następnego roku planuję z zapałem zabrać się do przygotowań do matury rozszerzonej.
Agnieszka (PET, Calllan, Egzamin maturalny)

To szkoła, w której panuje bardzo miła atmosfera. Zajęcia są bardzo ciekawe i można się wiele nauczyć. Prowadzący dobrze przygotowali mnie do egzaminu maturalnego m.in. dzięki ciekawym metodom nauczania.
Paulina (Egzamin maturalny – 84%)

LIVE to świetna szkoła, posiadająca wykwalifikowaną kadrę, która świetnie przygotowała mnie do matury. Nauczyciele tam uczący bardzo przykładają się do zajęć, lekcje są ciekawe i bardzo dobrze prowadzone.Polecam tę szkołę każdemu :)
Iga Ł. (matura 94%, matura ustna 97%)

Polecam, najlepsza szkoła językowa !!! Ciekawe zajęcia, wieloletnia współpraca, dobre przygotowanie do testu gimnazjalnego i matury, a przede wszystkim miła atmosfera! :)
Paulina A. (matura podstawowa 98%, matura rozszerzona 86%, matura ustna 100%)

Polecam :)
Damian W. (zajęcia indywidualne)

Polecam osobiście Szkołę L!ve! Przede wszystkim dobra atmosfera.. i można się wiele nauczyć!
Izabela N. (Callan, zajęcia indywidualne dla dorosłych)

Najlepsza szkoła pod słońcem - doświadczenie, doświadczenie, doświadczenie.....!!!!
Maria W. (rodzic)

My jesteśmy wierni od początku polecamy i pozdrawiamy wspaniałych nauczycieli i do tego niesamowitych i przemiłych ludzi oczywiście to Kasia i Sebastian jesteśmy z wami!
Grzegorz (rodzic)

Chciałbym serdecznie podziękować za pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz miłą i sympatyczną atmosferę, która od dawien dawna panuje w waszej instytucji. Za ten stan rzeczy odpowiedzialni są wszyscy, podkreślam jeszcze raz wszyscy zarówno pracownicy jak i właściciele szkoły.
L!ve School of English serdecznie dziękuje za wszystkie Wasze opinie!

Powrót